≡
Системи ЛІГА:ЗАКОН в Дніпрі

Інформаційно-правові системи ЛІГА:ЗАКОН

Системи ЛІГА:ЗАКОН — найповніше джерело систематизованої та достовірної правової інформації зі зручними інструментами для її пошуку. Дозволяють швидко знайти і проаналізувати правову інформацію на будь-який час, оцінити ситуацію та прийняти вірне рішення. Системи базуються на новій інформаційно-правовій та комунікаційній платформі для бізнесу LIGA:ZAKON. Вона повністю побудована на "хмарній" технології, що забезпечує простий і легкий доступ до всіх її ресурсів та сервісів.

Платформа LIGA:ZAKON — нове хмарне рішення від лідера ринку, компанії ЛІГА:ЗАКОН. Призначена для забезпечення безпечної безперебійної діяльності бізнесу, роботи некомерційних і державних організацій у правовому полі України. Платформа функціонально об'єднує інформаційно-правові продукти, сервіси та аналітичні інструменти. Система повністю побудована на "хмарної" технології, що забезпечує простий і легкий доступ до всіх її ресурсів та сервісів. Для цього не потрібно встановлення спеціального програмного забезпечення, для роботи з нею необхідний тільки інтернет.

Варіанти комплектації систем

ГРАНД

Система для ключових підрозділів великого підприємства — бухгалтерії, юридичного департаменту та кадрового відділу, яка також містить електронні видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН і ЮРИСТ&ЗАКОН

ПРАЙМ

Система для підприємства, зокрема керівника, бухгалтера (Ситуації для бухгалтера, Консультації та ін.), кадровика (Ситуації для кадровика, Інструкції та шаблони) та юриста (Судова практика, Коментовані кодекси та ін.)

БУХГАЛТЕР ПРОФ

Система для невеликого підприємства, містить правову інформацію для бухгалтера: Форми і бланки, Ситуації для бухгалтера, Консультації, Калькулятори та ін.

ЮРИСТ ПРОФ

Система для юридичної компанії та юриста: Коментовані кодекси, Європейське законодавство, Мистецтво оборони, Судові прецеденти і практика, і ін

ЮРИСТ

Спеціалізована система для юриста та адвоката: Термінологічний словник, Законопроекти, Ситуації для юриста, повне законодавство України, Довідники та ін.
русукр
©  Дельта ТВ  1998–2023

ЛIГА, ЛІГА:ЗАКОН, LIGA:ZAKON є зареєстрованими торгівельними марками Центру «Ліга»