≡
Системи ЛІГА:ЗАКОН в Дніпрі

Платформа ЛІГА:ЗАКОН

Інформаційно-правова та комунікаційна платформа для бізнесу LIGA:ZAKON — нове хмарне рішення від лідера ринку, компанії ЛІГА:ЗАКОН. Призначена для забезпечення безпечної безперервної діяльності бізнесу, роботи некомерційних і державних організацій у правовому полі України. Платформа функціонально об'єднує інформаційно-правові продукти, сервіси та аналітичні інструменти. Система повністю побудована на засадах "хмарної" технології, що забезпечує простий і легкий доступ до всіх її ресурсів та сервісів. Для цього не потрібно встановлювати спеціальне програмне забезпечення, для роботи з нею необхідний тільки інтернет.

Єдине середовище
  • Виконує роль єдиного інформаційного поля для різних ключових підрозділів та співробітників організацій. Це єдині принципи роботи з інформацією, єдиний пошук та класифікатори, єдина система взаємних прямих й зворотних посилань між різними типами інформації.
Для щоденної роботи
  • Незамінний та надійний інструмент для повсякденної роботи керівників, юристів, бухгалтерів, фахівців в галузі управління персоналом, викладачів, студентів у правовому полі України.
Хмарні технології
  • Забезпечують цілодобову підтримку безперервної діяльності бізнесу, підприємців, підприємств державного сектору, громадських організацій та об'єднань.
Мобільність
  • Інноваційні технологічні рішення і адаптивний дизайн платформи дозволяють отримувати користь для бізнесу з різних мобільних пристроїв. Щоб користуватися платформою, Вам вистачить доступу в Інтернет рівня 2G.

Продукти, що базуються на платформі LIGA:ZAKON

Інформаційно-правові системи ЛІГА:ЗАКОН

Системи ЛІГА:ЗАКОН — найповніше джерело систематизованої та достовірної правової інформації зі зручними інструментами для її пошуку. Дозволяють швидко знайти і проаналізувати правову інформацію на будь-який час, оцінити ситуацію та прийняти вірне рішення. Системи базуються на новій інформаційно-правовій та комунікаційній платформі для бізнесу LIGA:ZAKON. Вона повністю побудована на "хмарній" технології, що забезпечує простий і легкий доступ до всіх її ресурсів та сервісів.

Система перевірки та моніторингу бізнес-партнерів CONTR AGENT

CONTR AGENT — сервіс перевірки надійності та моніторингу бізнес-партнерів. Сервіс CONTRAGENT дозволяє перевірити своїх контрагентів на наявність податкового боргу, судового рішення, початку процедури банкрутства, отримувати оперативну інформацію про зміни, що сталися у обраних контрагентів на пошту й онлайн, оперативно оцінювати ризики співпраці.

Система аналізу судових рішень VERDICTUM

VERDICTUM — унікальна пошуково-аналітична система аналізу судових рішень, доповнена інструментами обробки, аналізу та класифікації текстів рішень. Система аналізу судових рішень VERDICTUM розроблена спеціально для оптимізації пошуку судової практики за заданими користувачами параметрами в повній базі судових рішень. Всім юристам, що мають реальну практику, адвокатам, працівникам юридичних відділів та департаментів вона надає можливість швидко підбирати максимально тотожні рішення щодо певного предмету і обставин справи при роботі з найповнішою базою судових рішень.

Система аналізу медіа-контенту Semantrum

Semantrum — система для професійного аналізу медіа-контенту. Онлайн-сервіс для моніторингу традиційних та інтернет-ЗМІ Semantrum аналізує кілька тисяч джерел, та забезпечує автоматичну обробку публікацій (тональність, персони, бренди, гео, мова), а також збір аналітики (кодифікація публікацій, PR-метрики, експертні оцінки). Аналітичні дашборди з діаграмами, що оперативно оновлюються, графіками та віджетами, візуалізують результати моніторингу, а також дозволяють виявляти зв'язки й залежності між об'єктами моніторингу.

Періодичне видання "Бухгалтер і закон"

БУХГАЛТЕР & ЗАКОН — електронне аналітичне видання з базою НПА для бухгалтерів, та з акцентом на практичні рекомендації та аналітику. Для бухгалтерів великих та середніх підприємств, бухгалтерів, що ведуть бухоблік в декількох підприємствах, аудиторів, юристів, бізнес-консультантів. Видання БУХГАЛТЕР & ЗАКОН містить аналітичні матеріали з практичними рекомендаціями експертів ЛІГА:ЗАКОН.

Періодичне видання "Юрист і закон"

ЮРИСТ & ЗАКОН — електронне щотижневе аналітичне видання з базою НПА для юристів: юрисконсультів, адвокатів, суддів, а також тих, хто стикається з юридичними питаннями у повсякденному діловому житті. Видання ЮРИСТ & ЗАКОН містить аналітичні матеріали з практичними рекомендаціями експертів ЛІГА:ЗАКОН та юристів, що мають широку практику. І ще — річна підписка на видання дає адвокатам додатковий кваліфікаційний бал.

Періодичне видання "Вісник МСФЗ"

Вісник МСФЗ — електронне аналітичне видання про міжнародні стандарти фінансової звітності з базою НПА, з акцентом як на аналітику, так і на практичні рекомендації. Перше в Україні систематизоване джерело інформації про застосування міжнародних стандартів фінансової звітності. У виданні Вісник МСФЗ подано огляд нових та перероблених МСФЗ, аналізуються типові помилки в складанні фінансової звітності, розглядаються питання складання інтегрованої звітності та розвитку бізнесу.

Онлайн-видання для бухгалтерів "Інтерактивна бухгалтерія"

Інтерактивна бухгалтерія — щоденне електронне онлайн-видання для бухгалтерів, фінансистів, юристів-"господарників", власників бізнесу, керівників, кадровиків, викладачів і студентів облікових та фінансових дисциплін. Всі матеріали видання Інтерактивна бухгалтерія пов'язані гіперпосиланнями з базою НПА від ЛІГА:ЗАКОН.

Сервіс моніторингу об'єктів нерухомості SMS-МАЯК

SMS-МАЯК — сервіс моніторингу реєстраційних дій щодо об'єктів нерухомості. Сервіс SMS-МАЯК дає можливість в режимі онлайн відстежувати будь-які зміни, що відбуваються з вашою нерухомістю в Державному реєстрі прав на нерухоме майно.

Сервіс електронної здачі звітності REPORT

REPORT — сервіс електронної здачі звітності та реєстрації податкових накладних. Надійна й зручна заміна M.E.Doc. REPORT забезпечує формування, подання, зберігання електронної звітності та реєстрації податкових накладних для компаній різних галузей діяльності, приватних підприємців на будь-якій системі оподаткування, можливість легкого та безпечного здавання звітів в усі державні контролюючі органи — ДФС, ПФУ, ДССУ.

русукр
©  Дельта ТВ  1998–2023

ЛIГА, ЛІГА:ЗАКОН, LIGA:ZAKON є зареєстрованими торгівельними марками Центру «Ліга»