≡
Системи ЛІГА:ЗАКОН в Дніпрі

ЛІГА:ЗАКОН — Дніпро

Ви знаходитесь на сайті регіонального представника Центру ЛІГА в Дніпрі. До нашої групи компаній входять підприємства "Дельта ТВ" і "Дельтасофт", головним напрямком діяльності яких є поширення комп'ютерних інформаційно-правових систем ЛІГА:ЗАКОН та їх підтримка в Дніпропетровському регіоні.

Інформаційно-правові системи ЛІГА:ЗАКОН

Системи ЛІГА:ЗАКОН — найповніше джерело систематизованої та достовірної правової інформації зі зручними інструментами для її пошуку. Дозволяють швидко знайти і проаналізувати правову інформацію на будь-який час, оцінити ситуацію та прийняти вірне рішення. Системи базуються на новій інформаційно-правовій та комунікаційній платформі для бізнесу LIGA:ZAKON. Вона повністю побудована на "хмарній" технології, що забезпечує простий і легкий доступ до всіх її ресурсів та сервісів.

Система перевірки та моніторингу бізнес-партнерів CONTR AGENT

CONTR AGENT — сервіс перевірки надійності та моніторингу бізнес-партнерів. Сервіс CONTRAGENT дозволяє перевірити своїх контрагентів на наявність податкового боргу, судового рішення, початку процедури банкрутства, отримувати оперативну інформацію про зміни, що сталися у обраних контрагентів на пошту й онлайн, оперативно оцінювати ризики співпраці.

Система аналізу судових рішень VERDICTUM

VERDICTUM — унікальна пошуково-аналітична система аналізу судових рішень, доповнена інструментами обробки, аналізу та класифікації текстів рішень. Система аналізу судових рішень VERDICTUM розроблена спеціально для оптимізації пошуку судової практики за заданими користувачами параметрами в повній базі судових рішень. Всім юристам, що мають реальну практику, адвокатам, працівникам юридичних відділів та департаментів вона надає можливість швидко підбирати максимально тотожні рішення щодо певного предмету і обставин справи при роботі з найповнішою базою судових рішень.

Система аналізу медіа-контенту Semantrum

Semantrum — система для професійного аналізу медіа-контенту. Онлайн-сервіс для моніторингу традиційних та інтернет-ЗМІ Semantrum аналізує кілька тисяч джерел, та забезпечує автоматичну обробку публікацій (тональність, персони, бренди, гео, мова), а також збір аналітики (кодифікація публікацій, PR-метрики, експертні оцінки). Аналітичні дашборди з діаграмами, що оперативно оновлюються, графіками та віджетами, візуалізують результати моніторингу, а також дозволяють виявляти зв'язки й залежності між об'єктами моніторингу.

Періодичне видання "Бухгалтер і закон"

БУХГАЛТЕР & ЗАКОН — електронне аналітичне видання з базою НПА для бухгалтерів, та з акцентом на практичні рекомендації та аналітику. Для бухгалтерів великих та середніх підприємств, бухгалтерів, що ведуть бухоблік в декількох підприємствах, аудиторів, юристів, бізнес-консультантів. Видання БУХГАЛТЕР & ЗАКОН містить аналітичні матеріали з практичними рекомендаціями експертів ЛІГА:ЗАКОН.

Періодичне видання "Юрист і закон"

ЮРИСТ & ЗАКОН — електронне щотижневе аналітичне видання з базою НПА для юристів: юрисконсультів, адвокатів, суддів, а також тих, хто стикається з юридичними питаннями у повсякденному діловому житті. Видання ЮРИСТ & ЗАКОН містить аналітичні матеріали з практичними рекомендаціями експертів ЛІГА:ЗАКОН та юристів, що мають широку практику. І ще — річна підписка на видання дає адвокатам додатковий кваліфікаційний бал.

Періодичне видання "Вісник МСФЗ"

Вісник МСФЗ — електронне аналітичне видання про міжнародні стандарти фінансової звітності з базою НПА, з акцентом як на аналітику, так і на практичні рекомендації. Перше в Україні систематизоване джерело інформації про застосування міжнародних стандартів фінансової звітності. У виданні Вісник МСФЗ подано огляд нових та перероблених МСФЗ, аналізуються типові помилки в складанні фінансової звітності, розглядаються питання складання інтегрованої звітності та розвитку бізнесу.

Онлайн-видання для бухгалтерів "Інтерактивна бухгалтерія"

Інтерактивна бухгалтерія — щоденне електронне онлайн-видання для бухгалтерів, фінансистів, юристів-"господарників", власників бізнесу, керівників, кадровиків, викладачів і студентів облікових та фінансових дисциплін. Всі матеріали видання Інтерактивна бухгалтерія пов'язані гіперпосиланнями з базою НПА від ЛІГА:ЗАКОН.

Сервіс моніторингу об'єктів нерухомості SMS-МАЯК

SMS-МАЯК — сервіс моніторингу реєстраційних дій щодо об'єктів нерухомості. Сервіс SMS-МАЯК дає можливість в режимі онлайн відстежувати будь-які зміни, що відбуваються з вашою нерухомістю в Державному реєстрі прав на нерухоме майно.

Сервіс електронної здачі звітності REPORT

REPORT — сервіс електронної здачі звітності та реєстрації податкових накладних. Надійна й зручна заміна M.E.Doc. REPORT забезпечує формування, подання, зберігання електронної звітності та реєстрації податкових накладних для компаній різних галузей діяльності, приватних підприємців на будь-якій системі оподаткування, можливість легкого та безпечного здавання звітів в усі державні контролюючі органи — ДФС, ПФУ, ДССУ.

Бухгалтерські семінари

Ми запрошуємо всіх бухгалтерів Дніпра та області взяти участь у бухгалтерських семінарах, які ми запроваджуємо спільно з провідними лекторами та фахівцями України з оподаткування та бухгалтерського обліку.

Останні проведені семінари

Закриваємо 2020 рік: список справ, річні перерахунки, виявлення ризиків

Онлайн-семінар:  21 грудня 2020,  11:00–16:00

БЕЗКОШТОВНИЙ онлайн-семінар.
Читають І.Літвінчук, С.Лістрова

21.12.2020

Маркетинг і реклама на підприємстві: як правильно оформити документи, щоб уникнути ризиків

Онлайн-семінар:  8 грудня 2020,  11:00–16:00

Онлайн-семінар читають І.Літвінчук, С.Лістрова

8.12.2020

русукр
©  Дельта ТВ  1998–2023

ЛIГА, ЛІГА:ЗАКОН, LIGA:ZAKON є зареєстрованими торгівельними марками Центру «Ліга»